e
sv

Teklif usulü domain alım satım bu adreste, DomainAbi.Com açıldı !

311 Okunma
avatar

Bekir Çağlayan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Domain, internet üzerindeki web sitelerinin adreslerini belirlemek için kullanılan bir kavramdır. Domain adı, web sitesinin IP adresini yazmak yerine daha kolay hatırlanabilir bir isimle erişilebilir hale getirir. Domain adı, DNS (Domain Name System) aracılığıyla IP adresine çevrilerek web sitesine bağlantı sağlanır.

Alan adı tescili, bir domain adını kayıt altına almak ve kiralamak anlamına gelir. Domain tescili yıllık olarak yenilenmelidir ve bu süre boyunca alan adının kullanım hakkı size aittir.

Eğer projeniz için jenerik, kaliteli ve güzel bir domain arıyorsanız yeni açılan teklif usulü Domain alım satım yapılan sitemiz Domain Abi‘ye mutlaka uğramalısınız. Domian alım satı yapan işinin uzmanı Domian Broker’lardan oluşan üyelerimizin satışa çıkardığı domainleri incelemeden domain almamanızı tavsiye ediyoruz.

Sitemizde aynı zamanda domain satışı da yapabilirsiniz. Eğer domain satıcısı iseniz yine üye ol sayfamızdan sitemize üye olarak hemen domianlerinizi satışa çıkarabilirsiniz.

Sitemize yeni eklettirmiş olduğumuz üyeler arası mesajlaşma, teklif verildiğinde kontrol panelinden bildirim alma ve aynı zamanda mail ile bildirim alma özellikleri ile çok kolay bir şekilde başka iletişim yöntemlerine ihtiyaç duymadan sadece sitemiz üzerinden iletişim kurarak domian alım satım işlemerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler

Website Adresimiz : https://domainabi.com/