e
sv

Leyla Tanlar Çok Konuşulan Bikinili Pozu Nedeniyle TRT Dizisinden Atıldı

4187 Okunma
avatar

Bekir Çağlayan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son olarak Güzel Günler dizisinde rol alan genç oyuncu Leyla Tanlar, TRT 1 için çekilecek Selahaddin Eyyubi dizisiyle el sıkışmıştı. Güzel oyuncu dizi hazırlıklarına başlamışken geçtiğimiz günlerde sosyal medyada gündem olan bikinili pozu nedeniyle dizi kadrosundan atıldı.

Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Güzel Günler dizisinde izlediğimiz genç oyuncu Leyla Tanlar yıldızı en parlak oyuncular arasında yer alıyor.

Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Güzel Günler dizisinde izlediğimiz genç oyuncu Leyla Tanlar yıldızı en parlak oyuncular arasında yer alıyor.

Güzel Günler’in ardından pek çok teklif alan oyuncu Emre Konuk’un patronu olduğu Akli Film’in Pakistanlı Ansari-Shah Films şirketiyle TRT’ye çekeceği yeni dönem dizi “Selahaddin Eyyubi” ile prensipte anlaşmıştı..

Güzel Günler'in ardından pek çok teklif alan oyuncu Emre Konuk'un patronu olduğu Akli Film'in Pakistanlı Ansari-Shah Films şirketiyle TRT'ye çekeceği yeni dönem dizi "Selahaddin Eyyubi" ile prensipte anlaşmıştı.

Başrol Selahaddin Eyyubi rolü için Uğur Güneş‘le el sıkışılırken, Süreyya rolü için Leyla Tanlar’la anlaşma sağlanmıştı.

Başrol Selahaddin Eyyubi rolü için Uğur Güneş‘le el sıkışılırken, Süreyya rolü için Leyla Tanlar'la anlaşma sağlanmıştı.

Dizi projesi için her şey yolunda ilerlerken, Birsen Altuntaş’ın haberine göre yapım şirketinden beklenmedik bir hamle geldi.

Dizi projesi için her şey yolunda ilerlerken, Birsen Altuntaş'ın haberine göre yapım şirketinden beklenmedik bir hamle geldi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bikinili fotoğrafını paylaşan Tanlar, sevgilisi Burak Dakak’ın yorumuyla gündem olmuş ve fotoğrafı hemen silmişti.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bikinili fotoğrafını paylaşan Tanlar, sevgilisi Burak Dakak'ın yorumuyla gündem olmuş ve fotoğrafı hemen silmişti.