e
sv

Eşi tarafından bıçaklanan ünlü Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım’dan ilk paylaşım

1688 Okunma
avatar

Bekir Çağlayan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Üç hafta önce eşi tarafından 32 yerinden bıçaklanan yüksek mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu, yaşam savaşını kazandı. Instagram hesabından paylaşım yapan Veziroğlu, “Mucizevi bir şekilde hayatta kaldım. Eskisi gibi olmam zaman alacak” ifadelerini kullandı.

Yüksek mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım (32), 4 Ağustos’ta eşi Yunus Yıldırım (31) tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. 32 yerinden bıçaklanan ünlü YouTuber yaşam mücadelesini kazandı, Instagram hesabından ilk paylaşımını yaptı.

“DUALARINIZI BEKLİYORUM”

Moraran elini paylaşan Merve Veziroğlu Yıldırım, “Dualarınız ve sevginiz bana ulaştı. Çok teşekkür ederim. Mucizevi bir şekilde hayatta kaldım. Eskisi gibi olmam zaman alacak. Ölümle yaşam arasındayken beni toplayıp hayata kazandıran Sultan Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin mükemmel doktorları, hemşireleri ve bütün sağlık çalışanlarına ne kadar teşekkür etsem az. Size anlatmak istediğim çok şey var, biraz toparlanayım. Ameliyatım için dualarınızı bekliyorum güzel kalpli insanlar, sevgiyle” ifadelerini kullandı.

Veziroğlu’nun paylaşımına binlerce destek yorumu geldi.