e
sv

Britney Spears boşanmak için hazırlıklara başladı

171 Okunma
avatar

Bekir Çağlayan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kardashian’ın avukatını seçti

Britney Spears, 14 aydır evli olduğu Sam Asghari’den ayrılmaya hazırlanıyor. Spears, boşanma için ise Kevin Costner ve Kim Kardashian gibi ünlü isimlerin avukatlığını yapmış ünlü boşanma avukatı Laura Wasser ile anlaştı.

Son yıllarda çalkantılı bir süreçten geçen ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Britney Spears, bu defa da boşanma haberleriyle dikkat çekiyor. 2021 yılında 14 yıldır babasının kontrolü altında bulunan Spears, vasiliği sona erdirmeyi başarmış ve ardından da Sam Asghari ile nikâh masasına oturmuştu.

Ancak çiftin 14 aylık evliliğinin üzerinde bir süredir kara bulutlar dolaşırken Spears’ın boşanma hazırlıklarına başladığı haberi geldi. Dünyaca ünlü isim, müşterileri arasında Kim Kardashian, Kevin Costner ve Johnny Depp’in de olduğu ünlü boşanma avukatı Laura Wasser ile anlaştı.

Spears ve Asghari, Haziran 2022’de evlenmeden önce, şarkıcının evliliğinden önceki varlıklarını koruyan bir evlilik sözleşmesine sahipti. Ancak Asghari’nin, Spears ile yeniden şartları görüşmek istediği ve bunun kabul edilmemesi halinde eski eşini tehdit ettiği belirtiliyor.

Spears, 2008 yılında da eski kocası Kevin Federline ile iki oğlunun velayetini almak için savaşırken Wasser’ın yardımını istemişti.

Spears ve Asghari’nin boşanmalarının çekişmeli geçeceğinin düşünülmesinin nedeni ise Spears’ın eşini aldattığıyla ilgili söylentilerin çıkması. Çift, Haziran 2022’de evlendi ancak 2016’dan beri birlikteydi. Hatta geçtiğimiz haziran ayında da Asghari, birinci evlilik yıldönümlerini kutlayarak Spears’ı ‘daha iyi yarısı’ olarak tanımlamıştı.

Ayrıca 9 Haziran 2022’deki düğün günlerinden bir video da paylaşarak yıldız ismi, “hayallerimin kadını” diye nitelemişti.

GÖSTERİŞLİ BİR DÜĞÜNLE EVLENMİŞLERDİ

Çift, Haziran 2022’de Spears’ın Thousand Oaks’taki evinde düzenlenen gösterişli bir düğünle evlendi. Paris Hilton, Madonna, Selena Gomez ve Drew Barrymore gibi pek çok ünlü isim de davetliler arasındaydı. Evlilik, Spears’ın düşük yapmasından kısa bir süre sonra gelmişti.

Spears daha önce iki defa evlendi. Bunlardan ilkini 2004 yılında Jason Alexander ile gerçekleştirmiş ve evlilikleri 55 saat sonra iptal edilmişti. Spears ile çocukluklarından beri arkadaş olan Alexander, Spears ve Asghari’nin düğününü de basmış, korumalar tarafından dışarı çıkarılmıştı.

Ünlü şarkıcı ayrıca Kevin Federline ile de dünyaevine girmiş ve bu evlilikten iki de çocuğu olmuştu. Ancak Federline ve Spears zorlu bir ayrılık yaşadı. İkili hâlâ çocuklarıyla ilgili tartışmalarla gündeme geliyor.