e
sv

Atatürk filmi için geri sayım başladı

18305 Okunma
avatar

Bekir Çağlayan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Disney Plus’ın projeden çekilmesiyle dikkat çeken Atatürk filmi hakkında yeni bilgiler geldi. Filmin vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkında merak edilenler cevap buldu. Peki, Atatürk filmi ne zaman izleyici ile buluşacak ve hangi oyuncular rol aldı?

Atatürk filmi için geri sayım başladı

Atatürk filmi ile ilgili heyecan dorukta! Aras Bulut İynemli’nin Mustafa Kemal Atatürk rolünü üstlendiği bu yapıt, izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda FOX ekranlarında özel bir TV yayını gerçekleştirecek olan film, aynı yıl içerisinde sinema salonlarında da seyirciyle buluşacak. 3 Kasım ve 5 Ocak tarihlerinde iki ayrı gösterimle sinemaseverlerle buluşacak. Atatürk filmi oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığı ise merak konusu olarak gündemde.

FİLM

FİLMİN KADROSUNDA ÜNLÜ GEÇİDİ

Mehmet Ada Öztekin’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve hem televizyonda hem de sinemada izleyiciyle buluşacak olan “Atatürk” filminin yapımını Lanistar Medya, yapımcılığını ise Saner Ayar ve Hakan Karamahmutoğlu üstleniyor. Aras Bulut İynemli’nin Mustafa Kemal Atatürk rolünde başı çektiği bu özel yapıtın oyuncu kadrosunda ayrıca Songül Öden, Mehmet Günsür, Sarp Akkaya, Esra Bilgiç gibi değerli isimler de yer alıyor.